Poznań 10.03.2021 r.

Ze względu na panujące w tej chwili obostrzenia związane ze stanem epidemicznym i niewiadomą odnośnie czasu znoszenia ograniczeń, przygotowaliśmy dla Państwa spotkanie w formule online.

Na spotkanie w Poznaniu 10 marca zapraszamy uczestników z obszarów zlewni rzek regionu wodnego Warty.

Spotkanie odbędzie się na platformie Webex, do której będą Państwo mieli dostęp bez konieczności logowania oraz będzie on możliwy przez cały czas trwania spotkania. Otrzymają Państwo z wyprzedzeniem mail z linkiem do spotkania online na wskazany podczas rejestracji adres email oraz instrukcję jak korzystać z aplikacji.

Rejestracja trwa od 16 lutego do 4 marca 2021 r.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.
Agenda spotkania
Regulamin spotkania

Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.  Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z platformą Webex w celu przetestowania poprawności działania oraz ułatwieniu poruszania się po niej. Wraz z linkiem do spotkania otrzymają Państwo krótki przewodnik po platformie. Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza. Prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamer podczas spotkania.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w konsultacjach. To ważne dla naszego, wspólnego bezpieczeństwa.

Font Resize