Gdańsk 25.05

Debata w Gdańsku będzie ostatnim wspólnym spotkaniem w ramach konsultacji społecznych aktualizowanych planów zarządzania ryzykiem powodziowym (aPZRP) i II aktualizacji planów gospodarowania wodami (II aPGW).

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią spotkanie konsultacyjne w Gdańsku zorganizowane będzie w trybie online na dedykowanej platformie.

25 maja na spotkaniu omawiany będzie Region Wodny Dolnej Wisły (projekt aPZRP), jak i racjonalnego gospodarowania wodami (projekt aPGW). Jest to trzecie i ostatnie spotkanie konsultacyjne łączone, na którym zostaną przedstawione informacje z zakresu obu dokumentów.

Spotkanie konsultacyjne rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 16.00. Podczas tych 6 godzin zaplanowane są dwa bloki prezentacji oraz czas na odpowiedzi na pytania zadane na dostępnym przez cały czas czacie. Szczegółowy program debat znajdą Państwo w agendzie spotkania poniżej.

Uwaga! Spotkanie w Gdańsku jest organizowane wspólnie, w ramach konsultacji społecznych aktualizowanych planów zarządzania ryzykiem powodziowym (aPZRP) i II aktualizacji planów gospodarowania wodami (II aPGW). Rejestrując się, zostaną Państwo przeniesieni na stronę apgw.gov.pl

Rejestracja trwa od 7 do 21 maja.

Podczas spotkania konsultacyjnego będzie dostępny czat umożliwiający zadawanie pytań. Postaramy się udzielić odpowiedzi na jak największą liczbę z nich, podczas panelu dyskusyjnego. Pytania, na które nie zostanie udzielona odpowiedź podczas spotkania, zostaną wraz z odpowiedziami udostępnione na stronach www.gov.pl/web/infrastruktura, www.apgw.gov.pl oraz www.stoppowodzi.pl po zakończeniu konsultacji społecznych.

Udzielać się na czacie, w tym zadawać pytania, będą mogły wyłącznie osoby, które zarejestrują się na spotkania w wyznaczonym dla danego spotkania terminie i otrzymają unikalny link.
Nie ma możliwości logowania się na kilku urządzeniach jednocześnie (komputer/tablet/telefon) za pomocą tego samego adresu e-mail.

Transmisja spotkania konsultacyjnego odbędzie się na żywo i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych na stronie www.apgw.gov.pl, w zakładce konsultacje społeczne, w wybranym mieście. Osoby, które nie dokonały wcześniejszej rejestracji nie będą miały możliwości aktywnego udziału i zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.
Agenda spotkania
Regulamin spotkania


Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.  Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z platformą Webex w celu przetestowania poprawności działania oraz ułatwieniu poruszania się po niej. Wraz z linkiem do spotkania otrzymają Państwo krótki przewodnik po platformie. 
Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza. Prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamer podczas spotkania.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w konsultacjach. To ważne dla naszego, wspólnego bezpieczeństwa.

Font Resize