27.10

Spotkanie zaplanowane dla interesariuszy z obszarów Regionów Wodnych: WISŁY (REGION WODNY BUGU, REGION WODNY GÓRNEJ- WSCHODNIEJ WISŁY, REGION WODNY, GÓRNEJ – ZACHODNIEJ WISŁY, REGION WODNY MAŁEJ WISŁY), DUNAJU.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Formuła online oznacza, że spotkania będą zorganizowane na dedykowanej platformie (webex) do której otrzymają Państwo dostęp bez konieczności logowania. Dostęp będzie aktywny przez cały czas trwania spotkania. Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza. Prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamer podczas spotkania. Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Podczas całego spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie. W trakcie bloku przeznaczonego na dyskusję eksperci i prelegenci będą udzielać odpowiedzi na wybrane zagadnienia z zadanych na czacie pytań. Odpowiedzi na pytania na które nie zostanie udzielona odpowiedź na spotkaniu,  zostaną zamieszczone na stronie projektu.

Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny.

Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania. 

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.

Font Resize